Navigace

Aktuality

Oddělení klinické biochemie Karvinské hornické nemocnice a.s. získalo již počtvrté osvědčení NASKL

Oddělení klinické biochemie je držitelem certifikátu kvality od r. 2011 a je zapojeno do systému externí kontroly kvality, kde jsou prověřovány jak biochemické, tak hematologické parametry. Oddělení při těchto kontrolách vykazuje trvale téměř 100% úspěšnost kontrolovaných vzorků.

Ve II. polovině července proběhl na oddělení dozorový audit, který byl proveden posuzovateli samostatného a nezávislého odborného útvaru Národního autorizačního střediska pro klinické laboratoře při ČLS JEP. Oddělení klinické biochemie úspěšně zvládlo náročné podmínky dozorového auditu, a získalo tak již počtvrté „Osvědčení o splnění podmínek Auditu II“.

Certifikovaná laboratoř se zabývá vyšetřením krve, moče, stolice, mozkomíšního moku a jiného biologického materiálu, zajišťuje základní vyšetření z oblasti hematologie a transfuzní medicíny, poskytuje služby z oblasti biochemické analytiky, konziliární služby nejen pro pracoviště nemocnice, ale i pro lékaře z okolí. Moderní a plně automatizovaná laboratoř s kvalifikovaným týmem pracovníků tak garantuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Klika Miroslav
Zveřejněno: 18. 09. 2017

Jak se k nám dostanete Mapy.cz

Náhodně z fotogalerie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jak se k nám dostanete Google maps