Navigace

Aktuality

Další úspěch Karvinské hornické nemocnice a.s.

Od počátku února do konce srpna probíhal již 12. ročník celostátního projektu „Nemocnice ČR 2017“, pořádaný neziskovou organizací Healthcare Institute, do kterého bylo zapojeno 155 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky. Podrobným průzkumem je zjišťován jak názor pacientů na kvalitu poskytované péče a služeb v nemocnicích ČR, tak i spokojenost zaměstnanců a finanční zdraví nemocnic. Karvinská hornická nemocnice a.s. se již řadu let umísťuje na předních místech žebříčku nemocnic.

Letos, ze všech nemocnic zapojených do projektu byla Karvinská hornická nemocnice hodnocena jako nejlepší v České republice, kdy ve dvou kategoriích získala 1. místo, a to v oblasti „Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů“ a v oblasti „Nemocnice pro život“. V rámci Moravskoslezského kraje se stala „Nejlepší nemocnicí“ jak u hospitalizovaných pacientů, tak zaměstnanců, kde v obou kategoriích rovněž získala 1. místo.

Management nemocnice si váží všech našich pacientů, kteří svým hlasováním podpořili „svou nejlepší nemocnici“ a zůstávají jí dlouhodobě nakloněni, a současně děkuje všem zaměstnancům za získané ocenění, které je výsledkem jejich každodenní odpovědné a náročné práce ve zdravotnictví.

 

Klika Miroslav
Zveřejněno: 18. 12. 2017

Jak se k nám dostanete Mapy.cz

Náhodně z fotogalerie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jak se k nám dostanete Google maps