Ambulance KHN

 

telefon:

596 380 133
ordinační hodiny:
pondělí: 7:00 - 13:00 MUDr. Pavlína Janková (záchranáři)
středa: 8:00 - 12:00 MUDr. Anna Dianovská (dle domluvy)
čtvrtek: 7:00 - 13:00 MUDr. Samuel Lvončík (záchranáři)
pátek: 7:00 - 13:00 MUDr. Samuel Lvončík (záchranáři)

 


Objednat se můžete:

Odborné interní ambulance - tel.: 596 380 132, 596 380 133, 596 380 229

Ambulance zajišťuje základní diagnostiku a léčbu srdečních a cévních chorob, poruch rytmu, krátkodobých poruch vědomí, zajišťuje pravidelné posuzování výkonnosti pracovníků určitých profesí a sportovců. Získávané informace z vyšetření těchto ambulancí vedou k posouzení dalšího postupu u nemocného včetně dalšího došetření v kardiologickém centru v Třinci Podlesí. 
 

Poskytovaná péče   

ERGOMETRIE (zátěžové EKG) - umožňuje hodnotit tělesnou výkonnost, provokovat koronární ischemii u nemocných s podezřením na ICHS, srdeční arytmie u pacientů s pocity nepravidelné srdeční akce / palpitace/ či po kolapsech /synkopách/ atd.
 

SPIROERGOMETRIE - umožňuje hodnotit tělesnou výkonnost, především u sportovců, provokovat nedokrevnost srdečního svalu ev. poruchy rytmu, u pacientů s palpitacemi či po synkopě, u srdečních selhání atd.

TLAKOVÝ HOLTER - 24-hodinové monitorování krevního tlaku je indikováno např. u hypertenze špatně odpovídající na léčbu, u podezření na syndrom „bílého pláště“, u podezření z nízkého tlaku a zjišťování efektivity léčby.
 

EKG HOLTER - 24-hodinová EKG monitorace - detekce poruch rytmu u pacientů s potížemi i bez potíží.
 

HUT /test na nakloněné rovině/ - hodnocení reakce srdeční frekvence a krevního tlaku na ortostatický stres. Dle výsledku možno rozhodnout o příčině kolapsových stavů.

 

Jak se k nám dostanete

Náhodně z fotogalerie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Opište kontrolní text "khn":